Trzy filary

Data publikacji 08.06.2011

Prowadzenie postępowań przygotowawczych, wykonywanie czynności operacyjno-rozpoznawczych i realizacja procesu wykrywczego, to trzy filary kursu ...

Trzy filary Prowadzenie postępowań przygotowawczych, wykonywanie czynności operacyjno-rozpoznawczych i realizacja procesu wykrywczego, to trzy filary kursu specjalistycznego dla policjantów służby kryminalnej w zakresie wybranych czynności operacyjno-rozpoznawczych i dochodzeniowo-śledczych. Trzy filaryProwadzenie kursu zostało powierzone tylko pilskiej Szkole, a jego pierwsza edycja dla 40 słuchaczy została dziś rozpoczęta.

Jest to nowe przedsięwzięcie w ramach doskonalenia zawodowego, dostarczające kompetencji zawodowych policjantom pionu kryminalnego. W sumie przewidziano do realizacji w bieżącym roku 5 dwumiesięcznych kursów tego typu, w ramach których zostanie przeszkolonych 240 osób.

(07.09.09)