Sport, muzyka oraz... do widzenia

Data publikacji 08.06.2011

Na sportowo i ze śpiewem na ustach pożegnali się wczoraj słuchacze kursu podstawowego, którzy w najbliższy piątek rozpoczną egzamin podsumowujący ...

Sport, muzyka oraz... do widzenia Na sportowo i ze śpiewem na ustach pożegnali się wczoraj słuchacze kursu podstawowego, którzy w najbliższy piątek rozpoczną egzamin podsumowujący ich blisko siedmiomiesięczny pobyt w Szkole. Słuchacze kompanii 2, którzy wielokrotnie wykazywali dużą aktywność w działalności sportowej tym razem rozegrali mecz piłki Sport, muzyka oraz... do widzenia siatkowej z drużyną reprezentującą słuchaczy kursu podstawowego dla policjantów po służbie kandydackiej z kompanii 3. Nie brakowało pięknych akcji nad siatką i sportowych emocji. Lepszym zespołem okazała się kompania 2, zwyciężając młodszych kolegów rezultatem 2:0. Nieco inną oprawę miał koncert szkolnego zespołu Awans. Tylko jeden moment..., czyli letni hit grupy Pectus, był jego motywem przewodnim. Sport, muzyka oraz... do widzenia Tym występem zespół żegnał nie tylko odchodzących ze Szkoły słuchaczy, ale również swoich członków - wokalistkę post. Esterę Chalimoniuk, perkusistę post. Mateusza Cherdzika i gitarzystę post. Łukasza Rudziksa. Żegnający się członkowie zespołu otrzymali specjalne podziękowania od Komendanta Szkoły mł. insp. Jerzego Powieckiego oraz opiekuna zespołu podinsp. Jacka Słońskiego, którzy dziękowali młodym Sport, muzyka oraz... do widzenia policjantom za ich zaangażowanie i umiejętność twórczego godzenia obowiązków służbowych z pasją muzyczną. Specjalnie dla nich ?nowy? Awans wykonał piosenkę Ale to już było Maryli Rodowicz. Podczas koncertu, jedna ze słuchaczek poprosiła zespół, aby zagrał piosenkę Chcę tu zostać zespołu Farba, a ona... zaśpiewa. I tak się stało, kolejny talent muzyczny objawił się spontanicznie w osobie post. Doroty Majewskiej z KPP w Oławie. Sport, muzyka oraz... do widzenia Jej występ spotkał się z ogromnym aplauzem publiczności. Nie był to jedyny debiut tego wieczoru. W składzie Awansu po raz pierwszy zagrał multiinstrumentalista post. Ireneusz Soński z KPP w Świdnicy, absolwent Państwowej Szkoły I Stopnia w Oleśnie w klasie akordeonu oraz Studium Muzyki Rozrywkowej - profil gitara elektryczna i klasyczna. Post. Soński jest miłośnikiem rocka i metalu. Na swoim koncie, ma również osiągnięcia sportowe, Sport, muzyka oraz... do widzeniabiega na długich dystansach, pływa, gra w koszykówkę i interesuje się szkoleniem psów. Można z pewnością stwierdzić, że wszyscy ci, którzy uczestniczyli w tym pożegnalnym koncercie z pewnością długo w pamięci będą przechowywać te wspaniałe i wzruszające w wielu momentach, chwile.

Sport, muzyka oraz... do widzenia Sport, muzyka oraz... do widzenia Sport, muzyka oraz... do widzenia Sport, muzyka oraz... do widzenia

(23.07.09)