Krew dla dzieci

Data publikacji 07.06.2011

Bez niej nie może obyć się większość poważniejszych operacji. Jest niezbędna w wielu metodach terapeutycznych.

Krew dla dzieci Bez niej nie może obyć się większość poważniejszych operacji. Jest niezbędna w wielu metodach terapeutycznych. I jest jej coraz mniej, zwłaszcza w okresie zbliżających się wakacji, w ciągu których corocznie odnotowuje się zwiększoną liczbę wypadków drogowych. Krew dla dzieci Odpowiednie rezerwy krwi, to bezpieczeństwo nas wszystkich. Każdy z nas może znaleźć się w sytuacji, w której będzie jej potrzebował.

Z okazji Dnia Dziecka, z inicjatywy Samorządu Szkolnego 22 słuchaczy odwiedziło stację krwiodawstwa, mieszczącą się w Szpitalu Specjalistycznym w Pile przy ul. Rydygiera i oddało honorowo krew, która w przyszłości z pewnością pomoże uratować nie tylko chore dzieci, ale wiele innych osób.

Krew dla dzieci Krew dla dzieci

(03.06.09)