Zmagania z przeszkodami i pogodą

Data publikacji 07.06.2011

Policjant powinien udowadniać swoją sprawność fizyczną w każdych warunkach. Tym razem areną zmagań słuchaczy miał być tor przeszkód ...

Zmagania z przeszkodami i pogodą Policjant powinien udowadniać swoją sprawność fizyczną w każdych warunkach. Tym razem areną zmagań słuchaczy miał być tor przeszkód położony na terenie rekreacyjnym. Ale przegraliśmy z pogodą. I nie chodzi o to, że zlękliśmy się padającego deszczu, ale w takich warunkach rywalizacja byłaby zbyt niebezpieczna dla startujących. Organizatorzy postanowili zatem, że zawody rozegrane zostaną na torze, na którym co weekend zmagają się kandydaci do Policji. I był to strzał w dziesiątkę. Każdy ze startujących chciał udowodnić, że od czasu testu doborowego jego sprawność fizyczna znacznie wzrosła. I na to faktycznie wskazują wyniki zawodów:

Zmagania z przeszkodami i pogodą I miejsce zajęła kompania 6 (pluton 1) w składzie:

• Sebastian Teska - 1:13,2 (II miejsce indywidualnie)
  • Szymon Gawroński - 1:14,5 (III miejsce indywidualnie)
  • Krystian Weres - 1:25,2

Zmagania z przeszkodami i pogodą II miejsce również przypadło kompanii 6 (pluton 2) w składzie:

• Tomasz Chojnacki - 1:12,5 (I miejsce indywidualnie)
  • Rafał Kozłowski - 1:20,3
  • Dariusz Komorniczak - 1:25,2

Zmagania z przeszkodami i pogodą III miejsce wywalczyła kompania 4 (pluton 5) w składzie:

• Damian Rapciak - 1:14,9
  • Marcin Rudziak - 1:26,0
  • Wojciech Zatorski - 1:32,9

Zmagania z przeszkodami i pogodą Zwycięzca klasyfikacji indywidualnej osiągnął czas o ponad 6 sekund lepszy od wyniku, jaki uzyskał na teście doborowym (dla przypomnienia minimalna norma czasu na teście w ramach doboru wynosi 1 minuta 45 sekund)

Startująca w zawodach drużyna żeńska reprezentująca kompanię 4 (pluton 2) osiągnęła następujące rezultaty:

• Joanna Rozmus - 1:35,1
  • Marta Opioła - 1:39,7
  • Mariola Kowalska - 1:40,2
Zmagania z przeszkodami i pogodą Zmagania z przeszkodami i pogodą Zmagania z przeszkodami i pogodą Zmagania z przeszkodami i pogodą

(01.06.09)