Warsztaty teleinformatyczne

Data publikacji 07.06.2011

Programy i systemy teleinformatyczne wykorzystywane przez funkcjonariuszy Straży Granicznej i Policji były przedmiotem ...

Warsztaty teleinformatyczne Programy i systemy teleinformatyczne wykorzystywane przez funkcjonariuszy Straży Granicznej i Policji były przedmiotem zakończonych w dniu dzisiejszym warsztatów. Naszymi gośćmi byli przedstawiciele Centralnego Ośrodka Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie. Jednym z elementów warsztatów była prezentacja bezprzewodowych środków łączności (radiotelefonów przenośnych i terminali mobilnych), z których korzystają policjanci. Warsztaty były także okazją do wymiany własnych doświadczeń dotyczących platform e-learningowych działających w obu Szkołach.

Warsztaty teleinformatyczne Warsztaty teleinformatyczne

(14.05.09)