Symultaniczne symulacje

Data publikacji 07.06.2011

Po przygotowaniu planu, podziale na zespoły i odprawie przystąpiono do realizacji przeszukań w pomieszczeniach mieszkalnych i biurowych ...

Symultaniczne symulacje Po przygotowaniu planu, podziale na zespoły i odprawie przystąpiono do realizacji przeszukań w pomieszczeniach mieszkalnych i biurowych zajmowanych przez? Wiadomość brzmi jak fragment relacji z działań Policji, ale faktycznie jest dzisiejszym planem zajęć dla uczestników kolejnej edycji szkolenia e-learningowego dla policjantów prowadzących postępowania przygotowawcze. Symultaniczne symulacje Po dwumiesięcznym okresie szkolenia poprzez platformę internetową, 17 policjantów z województwa kujawsko-pomorskiego uczestniczy w podsumowujących kurs tygodniowych warsztatach. Taka forma pozwala na zweryfikowanie wiedzy nabytej w ramach samokształcenia kierowanego i jej ugruntowanie w trakcie symulowanych czynności procesowych. W czerwcu planujemy zakończenie kolejnych dwóch kursów e-learningowych ? tym razem dla dochodzeniowców z województw lubuskiego i wielkopolskiego.

Symultaniczne symulacje Symultaniczne symulacje Symultaniczne symulacje Symultaniczne symulacje

(13.05.09)