Być policjantem

Data publikacji 07.06.2011

To sformułowanie pojawiło się kilkakrotnie, w różnych kontekstach, w trakcie dzisiejszej inauguracji szkolenia podstawowego.

Być policjantem To sformułowanie pojawiło się kilkakrotnie, w różnych kontekstach, w trakcie dzisiejszej inauguracji szkolenia podstawowego. 62 adeptów policyjnego rzemiosła zapoznało się z zadaniami, jakie będą musieli realizować w trakcie kursu oraz wymagania, jakim będą musieli sprostać. Jest ich niemało. Być policjantem Rozpoczęcie służby to nie tylko przywdzianie munduru i nowa praca. To podporządkowanie się określonym standardom, konieczność ukształtowania określonych postaw ? wobec współpracowników, przełożonych i ? co najważniejsze ? obywateli, zarówno tych będących ofiarą przestępstwa, jak i ich sprawcami. Nad zrębami policyjnego rzemiosła będziemy wspólnie pracować przez siedem najbliższych miesięcy.

Być policjantem Być policjantem

(12.05.09)