Nagrodzeni za wiedzę i talent

Data publikacji 07.06.2011

Nagrodzeni za wiedzę i talent Nadszedł długo oczekiwany przez uczniów najmłodszych klas pilskich szkół podstawowych moment. W auli Szkoły odbyła się uroczystość wręczenia nagród w II Miejskim Konkursie Wiedzy o Bezpieczeństwie ? Bezpieczny Trzecioklasista oraz Miejskim Konkursie Plastycznym ? Z Policją bezpiecznie.

Nagrodzeni za wiedzę i talent Konkurs Bezpieczny Trzecioklasista już po raz kolejny zorganizowany został przez Szkołę Podstawową nr 1 im. Stanisława Staszica w Pile, partnerem konkursu jest Szkoła Policji w Pile.

Nagrodzeni za wiedzę i talent W ramach konkursów szkolnych wyłoniono drużyny składające się z 4 uczniów. Każdy uczestnik rozwiązywał test zawierający 32 pytania. Można było zdobyć 38 punktów - zwycięzca uzyskał ich aż 33. Wykładowcy Szkoły - podinsp. Mariusz Macierzyński i podkom. Artur Kulczak - sprawowali merytoryczną opiekę nad konkursem oraz zasiadali w komisji sędziowskiej. W trakcie rywalizacji wyłoniono zwycięzców indywidualnych oraz grupowych w kategorii najlepsza szkoła.

Nagrodzeni za wiedzę i talent Prace wyróżnione w konkursie plastycznym zostały zaprezentowane w Galerii Sztuki AKWARIUM. Dzieci w barwny i ciekawy sposób pokazały różne aspekty pracy policji. Uroczystego wręczenia nagród w obu konkursach dokonali wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Pile - Marzenna Urbaniak oraz zastępca komendanta Szkoły ? insp. Witold St. Majchrowicz. Podczas uroczystości zaśpiewała Eliza Nadulska - tegoroczna laureatka VI Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki w Złotowie oraz wystąpił zespół AWANS.

Nagrodzeni za wiedzę i talent Nagrodzeni za wiedzę i talent Nagrodzeni za wiedzę i talent Nagrodzeni za wiedzę i talent

(08.05.09)