KLASA POLICYJNA ROKU 2009

Data publikacji 07.06.2011

Pod patronatem Komendanta Głównego Policji, Starosty Pilskiego i Prezydenta Miasta Piły w dniach 5-6 czerwca w Szkole Policji w Pile odbędzie się ...

KLASA POLICYJNA ROKU 2009 Pod patronatem Komendanta Głównego Policji, Starosty Pilskiego i Prezydenta Miasta Piły w dniach 5-6 czerwca w Szkole Policji w Pile odbędzie się pierwsza edycja Ogólnopolskiego Turnieju Klas o Profilu Policyjnym ?KLASA POLICYJNA ROKU 2009?. Do turnieju zakwalifikowało się 16 drużyn reprezentujących szkoły z różnych województw, w których utworzono klasy o profilu policyjnym. W trakcie trwania turnieju rozegrane zostaną trzy konkurencje:

• sprawdzian wiedzy o Policji,
  • test sprawności fizycznej (tor przeszkód),
  • spektakl edukacyjno ? profilaktyczny.

Współorganizatorem Turnieju jest Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej w Pile. Turniej będzie okazją do spotkania dyrektorów szkół, w których prowadzone są klasy o profilu policyjnym, w celu wymiany dobrych praktyk.

Regulamin turnieju

Lista uczestników