Jedzie, jedzie straż ogniowa

Data publikacji 07.06.2011

Siedem niewykorzystywanych już w Szkole pojazdów przekazaliśmy Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łosicach woj. mazowieckie.

Jedzie, jedzie straż ogniowa Siedem niewykorzystywanych już w Szkole pojazdów przekazaliśmy Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łosicach woj. mazowieckie. Samochody marki VW T4 (popularny bus) będą wykorzystywane w ratownictwie drogowym przez OSP w miejscowościach Łosice i Szpaki Nowe, a samochody Polonez i VW Passat będą pojazdami operacyjnymi strażaków ochotników w miejscowości Lipno, Platerów, Kownaty, Makarówka i Szpaki Stare. Pojazdy odbierał komendant Powiatowy PSP mł. bryg. Sławomir Zaniuk wraz z burmistrzem miasta i gminy Łosice Januszem Kobylińskim.

(06.05.09)