Obóz naukowy w Szkole

Data publikacji 07.06.2011

Od dziś gościmy uczestników trzydniowego obozu naukowego zorganizowanego pod nazwą ?Polska kryminalistyka w Unii Europejskiej?.

Obóz naukowy w Szkole Od dziś gościmy uczestników trzydniowego obozu naukowego zorganizowanego pod nazwą ?Polska kryminalistyka w Unii Europejskiej?. Udział w nim bierze jedenaścioro studentów Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego. Obóz naukowy w Szkole Poza zajęciami merytorycznymi, na które składają się takie zagadnienia jak: oględziny miejsca znalezienia zwłok, daktyloskopia, metody identyfikacji nieznanych zwłok wykorzystywane w medycynie sądowej i kryminalistyce, przewidziane są również zajęcia ze strzelania na symulatorze i strzelnicy pneumatycznej, pokaz technik interwencji oraz prezentacja historii i osiągnięć Szkoły połączona z jej zwiedzaniem.

To pierwsza tego typu forma współpracy z Uniwersytetem Opolskim, która mamy nadzieję, podobnie jak w odniesieniu do Uniwersytetu Łódzkiego, wpisze się na trwałe w historię obu Szkół.

Obóz naukowy w Szkole Obóz naukowy w Szkole Obóz naukowy w Szkole Obóz naukowy w Szkole

(06.05.09)