Opiekunowie i ich podopieczni

Data publikacji 07.06.2011

Kończący się tydzień stanowił podsumowanie realizacji kolejnych zadań związanych z edukacją policyjnych kadr.

Opiekunowie i ich podopieczni Kończący się tydzień stanowił podsumowanie realizacji kolejnych zadań związanych z edukacją policyjnych kadr. Zakończył się kurs specjalistyczny dla 40 policjantów służby kryminalnej, wykonujących czynności operacyjno-rozpoznawcze. Bardzo dobrym wynikiem popisało się 178 słuchaczy kursu zawodowego podstawowego, którzy po prawie siedmiomiesięcznym szkoleniu w komplecie trafią do macierzystych jednostek, faktycznie rozpoczynając służbę.

Opiekunowie i ich podopieczni Czterodniowe szkolenie zakończyło też 16 uczestników kursu specjalistycznego dla opiekunów realizujących zadania związane z adaptacją zawodową policjantów w okresie służby przygotowawczej. To właśnie pod ich skrzydła trafią absolwenci szkolenia podstawowego, aby proces wdrożenia do policyjnej służby w jednostce terenowej przebiegał jak najsprawniej.

Opiekunowie i ich podopieczni Opiekunowie i ich podopieczni Opiekunowie i ich podopieczni Opiekunowie i ich podopieczni

(04.05.09)