Idzie nowe

Data publikacji 07.06.2011

Z dniem 1 maja 2009 r. w Szkole Policji w Pile wprowadzona zostanie nowa struktura organizacyjno-etatowa, która dotyczyć będzie ...

Idzie nowe Z dniem 1 maja 2009 r. w Szkole Policji w Pile wprowadzona zostanie nowa struktura organizacyjno-etatowa, która dotyczyć będzie komórek dydaktyczno-wychowawczych, logistycznych i wspomagających. W wyniku zmian organizacyjnych Szkoła posiadać będzie strukturę ukierunkowaną na kształcenie funkcjonariuszy służby kryminalnej polskiej Policji. Powstaną nowe komórki, m. in. Zakład Kryminalny i Studium Komunikacji Społecznej, a część dotychczasowych komórek zmieni zakres zadań oraz otrzyma nową nazwę. Zmiana umożliwi optymalne wykorzystanie potencjału kadry dydaktycznej, co pozwoli skuteczniej kształcić policjantów zwalczających przestępczość kryminalną i gospodarczą.

(30.04.09)