Jaśniej i celniej

Data publikacji 07.06.2011

W Szkole gościliśmy Tomasza Pawełko - przedstawiciela firmy Mactronic z Wrocławia, który pokazał sprzęt specjalistyczny wykorzystywany przez jednostki specjalne wojska i Policji.

Jaśniej i celniej W Szkole gościliśmy Tomasza Pawełko ? przedstawiciela firmy Mactronic z Wrocławia, który pokazał sprzęt specjalistyczny wykorzystywany przez jednostki specjalne wojska i Policji. Prelegent zaprezentował oświetlenie indywidualne ? latarki ręczne i patrolowe, oświetlenie taktyczne na broń, światło używane do ujawniania śladów kryminalistycznych oraz mobilne źródła intensywnego oświetlania (szperacze wysokiej mocy oraz najaśnice).

Jaśniej i celniej Duże zainteresowanie policjantów wzbudziło oprzyrządowanie skracające czas posługiwania się bronią i zwiększające jej skuteczność, czyli adaptery umożliwiające montaż dodatkowego sprzętu takiego jak celowniki optyczne, lunety snajperskie, trytowe przyrządy celownicze, kolimatory i laserowe wskaźniki celu. Szybkie i skuteczne posługiwanie się bronią to bezpieczeństwo policjanta, o czym mogli się przekonać słuchacze podczas prezentacji zalet broni z pełnym oprzyrządowaniem.

Jaśniej i celniej Jaśniej i celniej Jaśniej i celniej Jaśniej i celniej

(30.04.09)