Rzecznicy dyscyplinarni

Data publikacji 07.06.2011

Zakończył się kolejny kurs specjalistyczny dla rzeczników dyscyplinarnych, w którym uczestniczyło 20 policjantów z garnizonów: ...

Rzecznicy dyscyplinarni Zakończył się kolejny kurs specjalistyczny dla rzeczników dyscyplinarnych, w którym uczestniczyło 20 policjantów z garnizonów: dolnośląskiego, lubuskiego, łódzkiego, opolskiego, śląskiego, wielkopolskiego i zachodniopomorskiego. Na szkolenia kierowani są policjanci, którzy pełnią lub będą pełnili funkcję rzecznika dyscyplinarnego w swoich jednostkach terenowych. Kursy te realizowane są w Szkole od 2008 r. i łącznie zrealizowano już siedem takich szkoleń, przygotowując policjantów do prowadzenia postępowań dyscyplinarnych i czynności wyjaśniających.

(22.04.09)