Wycieczki w natarciu

Data publikacji 07.06.2011

Dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Pile były gośćmi Szkoły. Duże zainteresowanie zwiedzających wzbudziła walizka kryminalistyczna ...

Wycieczki w natarciu Dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Pile były gośćmi Szkoły. Duże zainteresowanie zwiedzających wzbudziła walizka kryminalistyczna oraz policyjne odznaki. Dzieci wysłuchały prelekcji o pracy Policji, a także poznały sposoby zabezpieczania śladów na miejscu zdarzenia. Zwiedziły też sale oględzinowe (bar, aptekę, pensjonat u Wojtka, mieszkanie prywatne) oraz sale dydaktyczne. Poznając historię budynku Szkoły obejrzały witraże w Galerii Sztuki AKWARIUM i szkolnej auli.

Wraz z przyjściem wiosny w Szkole pojawia się coraz więcej wycieczek. Na korytarzach słychać głosy przedszkolaków, uczniów gimnazjów, licealistów i przyszłych studentów. W ubiegłym roku Szkołę odwiedziło ponad 500 osób.

Wycieczki w natarciu Wycieczki w natarciu Wycieczki w natarciu Wycieczki w natarciu

(22.04.09)