Wiosenne zwiedzanie Szkoły

Data publikacji 07.06.2011

Młodzież z internatu Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Pile gościła w Szkole. Podczas wycieczki uczniowie poznali historię Szkoły ...

Wiosenne zwiedzanie Szkoły Młodzież z internatu Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Pile gościła w Szkole. Podczas wycieczki uczniowie poznali historię Szkoły i jej budynku, a także zapoznali się z warunkami bytowymi słuchaczy. Goście z zainteresowaniem obejrzeli bibliotekę, Galerię Sztuki AKWARIUM, siłownie, sale judo i halę sportową. Zwiedzili także sale dydaktyczne (m. in. narkotykową i broni), oraz pomieszczenia oględzinowe, w których wysłuchali pogadanki dotyczącej pracy polskiej Policji i zapoznali się z zawartością walizki kryminalistycznej.

Wiosenne zwiedzanie Szkoły Wiosenne zwiedzanie Szkoły Wiosenne zwiedzanie Szkoły

(17.04.09)