Nowe kursy, nowe wyzwania

Data publikacji 07.06.2011

Rozpoczynający się tydzień przyniósł inaugurację kolejnych przedsięwzięć szkoleniowych. Trwający prawie trzy miesiące kurs specjalistyczny ...

Nowe kursy, nowe wyzwania Rozpoczynający się tydzień przyniósł inaugurację kolejnych przedsięwzięć szkoleniowych. Nowe kursy, nowe wyzwania Trwający prawie trzy miesiące kurs specjalistyczny dla policjantów prowadzących postępowania przygotowawcze rozpoczęło 57 policjantek i policjantów z garnizonów: dolnośląskiego, kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, łódzkiego, mazowieckiego, opolskiego, świętokrzyskiego, wielkopolskiego oraz Komendy Głównej Policji.

Nowe kursy, nowe wyzwania Kolejny etap edukacji rozpoczęło też, w ramach szkolenia zawodowego podstawowego dla policjantów, którzy odbyli służbę kandydacką, 38 słuchaczy z województw: dolnośląskiego, kujawsko-pomorskiego, lubuskiego i wielkopolskiego.

Do pierwszej połowy lipca, kiedy oba kursy się kończą, czeka ich intensywny wysiłek, który powinien zaowocować nabyciem kompetencji do wykonywania zadań na odpowiednich stanowiskach.

Nowe kursy, nowe wyzwania Nowe kursy, nowe wyzwania Nowe kursy, nowe wyzwania Nowe kursy, nowe wyzwania

(15.04.09)