Świąteczne życzenia

Data publikacji 07.06.2011

Z okazji zbliżających się Świąt odbyło się spotkanie wielkanocne kierownictwa i kadry z kapelanem Szkoły ks. dr Władysławem Nowickim.

Świąteczne życzenia Z okazji zbliżających się Świąt odbyło się spotkanie wielkanocne kierownictwa i kadry z kapelanem Szkoły ks. dr Władysławem Nowickim. Świąteczne życzenia Wzięli w nim udział także przedstawiciele Samorządu Szkolnego słuchaczy. Podczas uroczystości ks. Nowicki oraz Komendant złożyli wszystkim przybyłym życzenia spokojnych, ciepłych i rodzinnych Świąt. Kapelan Szkoły opowiedział o tradycji, niezwykłości i znaczeniu wiosennych obchodów Wielkiej Nocy. Następnie wszyscy zgromadzeni złożyli sobie serdeczne życzenia i podzielili się wielkanocnym jajkiem.

Świąteczne życzenia Świąteczne życzenia Świąteczne życzenia Świąteczne życzenia

(10.04.09)