Piłka, bramka i gol

Data publikacji 07.06.2011

Remisem 10:10 zakończył się mecz piłki nożnej rozegrany, przy gorącym dopingu publiczności, pomiędzy drużyną z ...

Piłka, bramka i gol Remisem 10:10 zakończył się mecz piłki nożnej rozegrany, przy gorącym dopingu publiczności, pomiędzy drużyną z Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo ? Wychowawczej a słuchaczami Szkoły. Było to już czwarte tego typu spotkanie. Piłka, bramka i gol Wszystko zaczęło się od wizyty wolontariuszy w placówce z okazji Dnia Dziecka w 2008 roku. Wtedy rozegrano pierwszy mecz, a na bramce stanęła słuchaczka kursu podstawowego, wicemistrzyni w futbolu stołowym ? popularnych ?piłkarzykach? ? post. Agata Ćwiąkała. Przed sportowymi zmaganiami goście zwiedzili nowocześnie wyposażone pomieszczenia sportowe Szkoły ? sale do ćwiczeń judo oraz dwie siłownie.

Piłka, bramka i gol Piłka, bramka i gol Piłka, bramka i gol Piłka, bramka i gol

(08.04.09)