Kontynuacja e-learningu

Data publikacji 07.06.2011

Kontynuujemy prace związane z wdrożeniem i realizacją szkoleń e-learningowych. Zakończona 13 marca bieżącego roku ...

Kontynuacja e-learningu Kontynuujemy prace związane z wdrożeniem i realizacją szkoleń e-learningowych. Zakończona 13 marca bieżącego roku pierwsza edycja kursu dla policjantów prowadzących postępowania przygotowawcze garnizonu województwa zachodniopomorskiego, pozwoliła na dokonanie pierwszych podsumowań. Kontynuacja e-learningu Pozytywna ocena przebiegu i wyników, wyrażona zarówno przez uczestników, jak i przedstawiciela Biura Kryminalnego KGP, który obserwował warsztaty zamykające kurs, zdopingowały nas do kontynuacji prac z tym związanych. Wczoraj odbyły się dwa spotkania inaugurujące kolejną edycję, skierowaną tym razem do 20 dochodzeniowców z województw lubuskiego i wielkopolskiego. W końcowej fazie opracowania znajduje się program szkolenia z zakresu zwalczania przestępczości narkotykowej.

Kontynuacja e-learningu Kontynuacja e-learningu Kontynuacja e-learningu Kontynuacja e-learningu

(02.04.09)