Pracowity tydzień

Data publikacji 07.06.2011

Kolejnych 53 młodych funkcjonariuszy rozpocznie służbę w jednostkach terenowych Policji. W miniony piątek zakończyli szkolenie słuchacze ...

Pracowity tydzień Kolejnych 53 młodych funkcjonariuszy rozpocznie służbę w jednostkach terenowych Policji. W miniony piątek zakończyli szkolenie słuchacze kursu podstawowego (po służbie kandydackiej). Młodzi policjanci wrócą do swoich komend w województwach: lubuskim, wielkopolskim, łódzkim i dolnośląskim. Szkolenie zakończyli także uczestnicy kursu w zakresie obsługi Krajowego Systemu Informacyjnego Policji oraz kursu udzielania pierwszej pomocy w warunkach działań specjalnych pododdziałów Policji. Dokonywanie sprawdzeń, rejestracji i typowań z wykorzystaniem informacyjnych systemów policyjnych, to umiejętności zdobyte na kursie specjalistycznym obsługi Krajowego Systemu Informacyjnego Policji, które pozwolą funkcjonariuszom jeszcze skuteczniej ścigać przestępców. Wiedza w zakresie udzielania pierwszej pomocy w warunkach działań specjalnych umożliwi przeszkolonym ratownikom m. in. sprawnie i profesjonalnie podejmować działania ratownicze na miejscu zdarzenia oraz przygotować poszkodowanego do ewakuacji i transportu.

Pracowity tydzień Pracowity tydzień Pracowity tydzień

(16.03.09)