Fiat lux - niech się stanie światłość

Data publikacji 07.06.2011

Kolorowa iluminacja zdobi od kilku dni budynek główny Szkoły. Kompozycja niebieskich i białych świateł podkreśla walory architektoniczne tego ...

Fiat lux - niech się stanie światłość Kolorowa iluminacja zdobi od kilku dni budynek główny Szkoły. Kompozycja niebieskich i białych świateł podkreśla walory architektoniczne tego ponad osiemdziesięcioletniego gmachu, który wielu turystom przypomina zamek. Fiat lux - niech się stanie światłość Dzięki zastosowaniu techniki LED (Light Emitting Dioda), za sprawą specjalnych diod, koszty eksploatacji oświetlenia są symboliczne i wynoszą około 1 zł na dobę. Oświetlenie umieszczono również na pozostałych budynkach wokół placu Staszica ? Pilskim Domu Kultury, Urzędzie Miasta, budynku Nafty Piła oraz budynku administracyjnym Szkoły, w którym mieści się stołówka. Ten fragment miasta ma w godzinach wieczornych wyjątkowy wygląd.

Fiat lux - niech się stanie światłość Fiat lux - niech się stanie światłość Fiat lux - niech się stanie światłość Fiat lux - niech się stanie światłość

(19.02.09)