Przestępczość ekonomiczna

Data publikacji 07.06.2011

Problematyka wyłudzeń odszkodowań od firm reasekuracyjnych oraz wyłudzeń kredytów na podstawie zawyżonych cen pojazdów były tematem zajęć ...

Przestępczość ekonomiczna Problematyka wyłudzeń odszkodowań od firm reasekuracyjnych oraz wyłudzeń kredytów na podstawie zawyżonych cen pojazdów były tematem zajęć przeprowadzonych w Szkole przez ekspertów z Wydziału do Zwalczania Zorganizowanej Przestępczości Ekonomicznej Centralnego Biura Śledczego KGP.

Przestępczość ekonomiczna W zajęciach uczestniczyli policjanci służby kryminalnej wykonujący czynności operacyjno ? rozpoznawcze, prowadzący postępowania przygotowawcze oraz wykonujący zadania zwalczania przestępczości gospodarczej, którzy odbywają szkolenie, a także członkowie szkolnego Koła Wiedzy Prawniczej PAREMIA.

Uczestnicy zajęć zapoznali się również ze strukturą i ogólnymi zasadami funkcjonowania Centralnego Biura Śledczego KGP.

(18.02.09)