Nowy zakres

Data publikacji 07.06.2011

Wczoraj zainaugurowaliśmy pierwszą edycję kursu specjalistycznego dla policjantów służby kryminalnej, którzy pełnią służbę lub wykonują zadania ....

Nowy zakres Wczoraj zainaugurowaliśmy pierwszą edycję kursu specjalistycznego dla policjantów służby kryminalnej, którzy pełnią służbę na stanowiskach lub wykonują zadania zwalczania przestępczości gospodarczej. Dla Szkoły to wyzwanie i odpowiedzialność. Jako jednostka szkoleniowa pretendująca do roli ośrodka szkolącego służby kryminalne, musi sprostać bardzo trudnemu zagadnieniu, jakim jest przestępczość gospodarcza. Trudność wynika ze złożoności i rozległości tematyki (aspekty działania niezgodnego z prawem w gospodarce penalizuje nie tylko kodeks karny, ale dziesiątki ustaw i rozporządzeń) oraz trudności w jej ujawnianiu i ściganiu - bądź, co bądź o przestępczości gospodarczej mówi się, że to "przestępczość białych kołnierzyków", a zdarza się, że na szkodę własnych firm działają menadżerowie. Po złożonych przygotowaniach, osiągnęliśmy gotowość do wprowadzenia nowych 19 adeptów w skomplikowany świat "PeGowców".

Nowy zakres Nowy zakres Nowy zakres

(03.02.09)