Zakończenie warsztatów szkoleniowych

Data publikacji 07.06.2011

Dziś zakończyła się pierwsza edycja warsztatów szkoleniowych poświęconych zwalczaniu przestępczości narkotykowej. Warsztaty realizowane były ...

Zakończenie warsztatów szkoleniowych Dziś zakończyła się pierwsza edycja warsztatów szkoleniowych poświęconych zwalczaniu przestępczości narkotykowej.

Warsztaty realizowane były przez dwie komórki dydaktyczne, a szczególnie przez autorów programu: podinsp. Jarosława Zientkowskiego ? wykładowcę Zakładu Taktyki i Techniki Kryminalistycznej oraz asp. Mariusza Wiśniewskiego ? młodszego wykładowcę Zakładu Taktyki Postępowań Przygotowawczych.

Zakończenie warsztatów szkoleniowych W przedsięwzięciu udział wzięli policjanci służby kryminalnej, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej. W charakterze prelegentów uczestniczyli: pani Małgorzata Czajkowska ? ekspert Wydziału Fizykochemii CLK KGP, pan Grzegorz Kubanek ? sędzia Sądu Rejonowego w Pile, pan Radosław Gorczyński ? prokurator rejonowy w Trzciance, prokurator Bartosz Urban z Prokuratury Rejonowej w Pile, podkom. Piotr Zalewski z Wydziału Kryminalnego KWP w Kielcach oraz podkom. Szymon Sędzik z CBŚ Zarząd we Wrocławiu.

Zakończenie warsztatów szkoleniowych Program warsztatów w ramach zajęć praktycznych przewidywał przeprowadzenie czynności procesowej, jaką jest przeszukanie z udziałem przedstawicieli Zakładu Kynologii Policyjnej w Sułkowicach - kom. Sławomira Gwardysa i sierż. szt. Tomasza Kaszkowiaka ? przewodnika z psem służbowym szkolonym w zakresie wykrywania zapachów narkotyków.

(30.01.09)