Nie tylko dla siłaczy - 2009 - Szkoła Policji w Pile

Nie tylko dla siłaczy

Data publikacji 07.06.2011

Ta informacja ucieszy na pewno tych wszystkich, którzy w wolnym od nauki i innych zajęć służbowych czasie, lubią popracować nad swoją sylwetką.

Nie tylko dla siłaczy Ta informacja ucieszy na pewno tych wszystkich, którzy w wolnym od nauki i innych zajęć służbowych czasie, lubią popracować nad swoją sylwetką. Nie tylko dla siłaczy Szkolna siłownia wzbogaciła się o nowy sprzęt: wielofunkcyjny wyciąg do ćwiczeń różnych partii mięśni (biceps, triceps, mięśnie grzbietu), przyrząd do ćwiczeń klatki piersiowej i pleców oraz przyrząd do ćwiczeń mięśni najszerszego grzbietu. To wysokiej klasy, nowoczesne, bezpieczne i bardzo funkcjonalne przyrządy. Modernizacja wyposażenia siłowni z uwagi na to, że jest to najbardziej oblegany obiekt sportowy w Szkole, cieszy zapewne wiele osób. Warto w tym miejscu dodać, że w niedalekiej przyszłosci planowane są kolejne zakupy.

Nie tylko dla siłaczy Nie tylko dla siłaczy Nie tylko dla siłaczy Nie tylko dla siłaczy

(15.01.09)