Jeżeli kocham to ... - 2009 - Szkoła Policji w Pile

Jeżeli kocham to ...

Data publikacji 07.06.2011

?Kocham. Reaguję? to inicjatywa pod patronatem MSWiA i KGP. Podobnie jak w przypadku kampanii ?Kocham. Nie biję?, Policja pragnie zwiększyć ...

Jeżeli kocham to ... ?Kocham. Reaguję? to inicjatywa pod patronatem MSWiA i KGP. Podobnie jak w przypadku kampanii ?Kocham. Nie biję?, Policja pragnie zwiększyć zainteresowanie i zaangażowanie w sprawy związane z przeciwdziałaniem przemocy w rodzinie. Celem wielu skoordynowanych działań jest ciągłe uświadamianie, jak ważne i cenne jest wychowanie dzieci bez przemocy. Powyższe działania obejmują także popularyzację wiedzy na temat przeciwdziałania przemocy w mass mediach.

Pamiętajmy, że ci, którzy sami nie potrafią się bronić, mogą zawsze liczyć na wsparcie i pomoc organów porządku publicznego. Nie ma chyba bardziej przygnębiającego widoku, niż smutne oczy dziecka, które zamiast rodzicielskiej miłości doznało od najbliższych pogardy i nienawiści. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej kampanii ?Kocham. Reaguję? (link do niej znajduje się także na naszej stronie), gdzie można znaleźć wszystkie potrzebne informacje na ten temat.

(15.01.09)