Pierwszy TITS w tym roku - 2009 - Szkoła Policji w Pile

Pierwszy TITS w tym roku

Data publikacji 06.06.2011

Wczoraj rozpoczął się pierwszy w roku 2009 kurs specjalistyczny w zakresie taktyki i technik interwencji. Dwunastu policjantów będzie się przygotowywać ...

Pierwszy TITS w tym roku Wczoraj rozpoczął się pierwszy w roku 2009 kurs specjalistyczny w zakresie taktyki i technik interwencji. Dwunastu policjantów będzie się przygotowywać do samodzielnego prowadzenia w swoich macierzystych jednostkach zajęć z wychowania fizycznego i przeprowadzania egzaminów ze sprawności fizycznej, taktyki i technik interwencji oraz umiejętności posługiwania się pałką służbową. Oprócz umiejętności merytorycznych, będą więc musieli posiąść wiedzę z zakresu dydaktyki i samodzielnie przeprowadzić zajęcia. Na razie wszyscy pomyślnie przeszli postępowanie kwalifikacyjne i z wielkim zaangażowaniem rozpoczęli zajęcia na siłowni i macie. Efekty ich pracy poznamy za cztery tygodnie. W tym roku zaplanowane są jeszcze cztery edycje tego kursu.

Pierwszy TITS w tym roku Pierwszy TITS w tym roku Pierwszy TITS w tym roku Pierwszy TITS w tym roku

(13.01.09)