Szansa na sukces - 2009 - Szkoła Policji w Pile

Szansa na sukces

Data publikacji 06.06.2011

W ramach projektu ?Moja Szansa na lepsze życie? organizowanego przez Centrum Charytatywno ? Opiekuńcze CARITAS w Pile, uczniowie szkół ...

Szansa na sukces W ramach projektu ?Moja Szansa na lepsze życie? organizowanego przez Centrum Charytatywno ? Opiekuńcze CARITAS w Pile, uczniowie szkół podstawowych odwiedzili Szkołę. Goście zobaczyli bibliotekę, w której przed laty mieścił się ?najbezpieczniejszy (bo pilnowany przez wielu Policjantów) bank w Polsce?. Szansa na sukces Zwiedzili także wystawę fotografii i obrazów w Galerii Sztuki AKWARIUM oraz sale tematyczne: narkotykową, broni, pierwszej pomocy przedmedycznej i daktyloskopijną, gdzie wykonali pamiątkowe odbitki linii papilarnych. Dzieci zapoznały się z historią Szkoły i jej budynku, z pracą polskiej Policji oraz osiągnięciami szkolnego Koła PTTK TRAMPPOL.

Szansa na sukces Szansa na sukces Szansa na sukces Szansa na sukces

(08.01.09)