Pokaz sztuk walki

Data publikacji 14.06.2011

Aikido jest jedną z najbardziej widowiskowych sztuk walki, ale też jedną z najtrudniejszych do opanowania. O widowiskowości aikido mogli się przekonać uczniowie z klas drugich o profilu policyjnym ...

Pokaz sztuk walki Aikido jest jedną z najbardziej widowiskowych sztuk walki, ale też jedną z najtrudniejszych do opanowania. O widowiskowości aikido mogli się przekonać uczniowie z klas drugich o profilu policyjnym z ZSP nr 2 w Pile.

Pokaz sztuk walki Instruktorzy Pilskiego Centrum Aikido zademonstrowali w naszej Szkole różne techniki obrony. W celu dojścia do mistrzowskiej perfekcji potrzebny jest wieloletni trening. Najpierw trzeba jednak nauczyć się panować nad własnych ciałem, aby zastąpić swoje nawyki i odruchy reakcjami aikido. Kolejnym etapem jest nauka technik, a ostatnim elementem jest panowanie nad ruchem napastnika, prowadzenie go w wybranym przez siebie kierunku.

Gromkie brawa były najlepszym podziękowaniem dla naszych gości, a licealiści już zabierają się do poprawiania swojej kondycji fizycznej.

Pokaz sztuk walki Pokaz sztuk walki Pokaz sztuk walki Pokaz sztuk walki

(18.11.08)