Popołudnie w kolorze blue

Data publikacji 14.06.2011

?Popołudnie w kolorze blue? ? pod takim tytułem odbył się ?wieczór niespodzianek?, przygotowany dla kompanii 1 i 2, które już wkrótce opuszczą mury Szkoły. Pierwszą przygotowaną specjalnie dla nich ...

Popołudnie w kolorze blue ?Popołudnie w kolorze blue? ? pod takim tytułem odbył się ?wieczór niespodzianek?, przygotowany dla kompanii 1 i 2, które już wkrótce opuszczą mury Szkoły. Pierwszą przygotowaną specjalnie dla nich niespodzianką był występ szkolnego zespołu AWANS.

Popołudnie w kolorze blue Występ ten był jednym z ostatnich w ?starym? składzie, ponieważ post. Elwira Domańska i post. Tomasz Jedliński jako słuchacze kompanii 1, z końcem października kończą szkolenie. Za swój występ muzycy otrzymali gorące brawa oraz specjalne podziękowania i upominki od opiekuna zespołu ? nadkom. Jacka Słońskiego oraz animatora kultury Anny Fons.

Kolejną niespodzianką było otwarcie wystawy prac fotograficznych i malarskich słuchaczy wyżej tych kompanii. Wystawione fotografie przedstawiają codzienną służbę policjantów patrolujących ulice, zabezpieczających imprezy masowe (mecze, koncerty i demonstracje). Autorami zdjęć są: post. Maciej Depciuch oraz post. Adam Krześniak. Oprócz ciekawych fotografii w szkolnej Galerii zaprezentowano także prace malarskie post. Łukasza Juszczaka oraz portrety autorstwa post. Sebastiana Gwodzia.

Na zakończenie ?błękitnego? popołudnia, AWANS zaśpiewał: ?Nie płacz Ewka?. Aż żal odchodzić?

Popołudnie w kolorze blue Popołudnie w kolorze blue Popołudnie w kolorze blue Popołudnie w kolorze blue

(24.10.08)