Praktyk i teoretycy na macie

Data publikacji 14.06.2011

Każdą okazję wykorzystują nauczyciele taktyki i technik interwencji, aby doskonalić swoje umiejętności. Tym razem zaprosili do Szkoły asp. Przemysława Wojnowskiego - instruktora SPAP KWP w Poznaniu, ...

Praktyk i teoretycy na macie Każdą okazję wykorzystują nauczyciele taktyki i technik interwencji, aby doskonalić swoje umiejętności. Tym razem zaprosili do Szkoły asp. Przemysława Wojnowskiego - instruktora SPAP KWP w Poznaniu, który prezentował i ćwiczył z naszymi wykładowcami techniki unieruchamiania w parterze oraz elementy taktyki zatrzymywania osób. Praktyk i teoretycy na macie Jak ważny to element policyjnego rzemiosła nie trzeba nikogo przekonywać. Ze współpracy z policjantami - praktykami korzystaliśmy już wielokrotnie i zawsze przynosiło to jak najlepsze efekty. Tak było i tym razem. Podczas ćwiczeń na macie wskazywano na możliwości wykorzystania poszczególnych technik podczas interwencji i szukano jak najlepszych metod, które należy zastosować podczas zajęć ze słuchaczami. Z zaproszenia do udziału w warsztatach skorzystali również policjanci z Nieetatowej Grupy Realizacyjnej KPP w Pile. To następny przykład dobrej współpracy praktyków i "teoretyków".

Praktyk i teoretycy na macie Praktyk i teoretycy na macie Praktyk i ?teoretycy? na macie Praktyk i ?teoretycy? na macie

(24.10.08)