Zza granicy

Data publikacji 14.06.2011

Zasady postępowania administracyjnego w stosunku do cudzoziemców, warunki jego wjazdu i pobytu na terytorium RP, prawa i obowiązki cudzoziemca to główne tematy szkolenia dla kadry i słuchaczy Szkoły...

Zza granicy Zasady postępowania administracyjnego w stosunku do cudzoziemców, warunki jego wjazdu i pobytu na terytorium RP, prawa i obowiązki cudzoziemca to główne tematy szkolenia dla kadry i słuchaczy Szkoły, które odbyło się w dniach 21?22.10.2008 r. Dotyczyło ono także zatrzymania cudzoziemca, kontroli legalności jego pobytu na terytorium RP, decyzji o zobowiązaniu cudzoziemca do opuszczenia RP oraz wniosku do wojewody o wydalenia cudzoziemca. Dzięki prowadzącemu szkolenie ? podinsp. w st. spocz. Jerzemu Gomółce z Centralnego Ośrodka Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie ? uczestnicy szkolenia wzbogacili się w unikalną wiedzę, popartą wieloma przykładami i materiałem ilustracyjnym, będącymi efektem wieloletnich doświadczeń Straży Granicznej. Jest to tym bardziej użyteczne, że wciąż gromadzimy wiedzę i umiejętności związane z wejściem Polski do strefy Schengen i tym, że nasza wschodnia granica stała się zewnętrzną granicą Unii Europejskiej.

Zza granicy Zza granicy

(22.10.08)