Koniec bajek

Data publikacji 14.06.2011

Jak w wierszu Krasickiego, w którym rozbójnicy odzierali bajkę z sukni ukazując Prawdę, rozprawiali się z literaturą fantasy i science-fiction uczestnicy spotkania poświęconego ...

Koniec bajek Jak w wierszu Krasickiego, w którym rozbójnicy odzierali bajkę z sukni ukazując Prawdę, rozprawiali się z literaturą fantasy i science-fiction uczestnicy spotkania poświęconego adresatowi i faktycznemu odbiorcy tych gatunków literatury, zorganizowanego przez bibliotekę Szkoły. Stanowi ono początek cyklicznych spotkań, mających na celu wzbogacenie oferty kulturalnej dla słuchaczy. Koniec bajek Koniec bajek Dyskusji nie udało się utrzymać w tym jednym nurcie, chociażby z powodu szerokich analogii, porównań i odniesień, ale była ona kapitalnym forum do wymiany poglądów oraz szerszych refleksji, dotyczących potrzeb czytelniczych i funkcjonowania bibliotek w szkołach policyjnych.

(22.10.08)