Będę policjantem

Data publikacji 14.06.2011

Jesień już na dobre zadomowiła się dookoła - na szczęście jest pogodna. Zupełnie jak nasi goście - dzieci z Publicznego Przedszkola nr 1 w Pile. Śmiechu i radości było co niemiara...

Będę policjantem Jesień już na dobre zadomowiła się dookoła - na szczęście jest pogodna. Zupełnie jak nasi goście - dzieci z Publicznego Przedszkola nr 1 w Pile. Śmiechu i radości było co niemiara. Przedszkolaki zwiedziły szkolną Galerię Sztuki AKWARIUM i bibliotekę, w której największą sensację wzbudziły ruchome regały oraz "magiczne" fenickie lustra.

Będę policjantem Każdy z małych gości zabrał ze sobą pamiątkowe odbitki linii papilarnych. Maluchy miały także okazję przyglądać się ćwiczeniom policjantów oraz obejrzeć policyjny tor przeszkód. Na koniec wszystkie przedszkolaki zgodnie stwierdziły, że w przyszłości na pewno zostaną policjantami.

Będę policjantem Będę policjantem Będę policjantem Będę policjantem

(21.10.08)