Sportowy koniec tygodnia

Data publikacji 14.06.2011

Na sportowo spędzili koniec ubiegłego tygodnia reprezentanci Szkoły w halowej piłce nożnej oraz w strzelaniu. Piłkarze uczestniczyli w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski ...

Sportowy koniec tygodnia Na sportowo spędzili koniec ubiegłego tygodnia reprezentanci Szkoły w halowej piłce nożnej oraz w strzelaniu. Piłkarze uczestniczyli w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Szkół i Ośrodków Szkolenia Policji w Piłce Nożnej Halowej, które w dniach 17-18 października rozgrywane były w Słupsku. Nasza reprezentacja zajęła w tych zawodach 6 miejsce. Zwycięzcami zostali niemieccy policjanci z Wyższej Szkoły Zawodowej Policji w Oranienburgu.

Strzelcy natomiast spotkali się w Poznaniu na zawodach ?Jesień 2008?. Wysoką formę utrzymuje czołowy nasz strzelec Adam Zieleniewski (w ubiegłym tygodniu podczas zawodów w Pile był najlepszy wśród policjantów). Tym razem w bardzo silnej konkurencji zajął trzecie miejsce w klasyfikacji indywidualnej z wynikiem 189 pkt. (na 200 możliwych). Drużynowo zajęliśmy pechowe 4 miejsce. "Pudło" było w zasięgu ręki, która tym razem któremuś ze strzelców zadrżała.

Komplet wyników Międzynarodowych Mistrzostw Polski Szkół i Ośrodków Szkolenia Policji w Piłce Nożnej Halowej.

Sportowy koniec tygodnia Sportowy koniec tygodnia Sportowy koniec tygodnia Sportowy koniec tygodnia