Strażnicy w Szkole

Data publikacji 14.06.2011

W dniach 15-16 października br. w Szkole Policji w Pile odbyło się doskonalenie zawodowe dla strażników Państwowej Straży Łowieckiej województwa wielkopolskiego.

Strażnicy w Szkole W dniach 15-16 października br. w Szkole Policji w Pile odbyło się doskonalenie zawodowe dla strażników Państwowej Straży Łowieckiej województwa wielkopolskiego.

Współpraca pomiędzy naszą Szkołą a Komendą Wojewódzką Państwowej Straży Łowieckiej w Poznaniu ma już ośmioletnią historię. Tym razem siedmioro strażników podnosiło swoje kwalifikacje z zakresu zagadnień prawnych oraz wyszkolenia strzeleckiego.

Państwowa Straż Łowiecka to formacja zajmująca się ochroną zwierzyny, zwalczaniem kłusownictwa i szkodnictwa łowieckiego, zwalczaniem przestępstw i wykroczeń w zakresie łowiectwa oraz kontrolą legalności skupu i obrotu zwierzyną

Strażnicy w Szkole Strażnicy w Szkole Strażnicy w Szkole Strażnicy w Szkole

(16.10.08)