Obchody Dnia Edukacji Narodowej

Data publikacji 14.06.2011

Uroczysty apel na placu alarmowym rozpoczął obchody Dnia Edukacji Narodowej w Szkole Policji w Pile. Komendant Szkoły, mł. insp. Jerzy Powiecki, w obecności kadry i słuchaczy, złożył nauczycielom ...

Obchody Dnia Edukacji Narodowej Uroczysty apel na placu alarmowym rozpoczął obchody Dnia Edukacji Narodowej w Szkole Policji w Pile. Komendant Szkoły, mł. insp. Jerzy Powiecki, w obecności kadry i słuchaczy, złożył nauczycielom życzenia i podziękowania za ich trud i zaangażowanie w realizację codziennych zadań. Obchody Dnia Edukacji Narodowej Podczas apelu nastąpiło przekazanie władzy ? symboliczny klucz do bram Szkoły z rąk komendanta odebrała przewodnicząca samorządu słuchaczy - post. Anna Biniak.

Obchody Dnia Edukacji Narodowej Następnie w auli Szkoły odbyła się część artystyczna, przygotowana przez słuchaczy Szkoły oraz uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Pile. Uczestnicy spotkania: kierownictwo, kadra i słuchacze Szkoły, a także dyrektor ZSP nr 2, Maria Kubica wraz z przedstawicielami grona pedagogicznego i uczniów, wysłuchali koncertu zespołu AWANS, któremu towarzyszyły uczennice z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych. Po koncercie goście obejrzeli zaprezentowane w szkolnej galerii ?Akwarium? prace uczniów z klas o profilu policyjnym. Tematem przewodnim tej wystawy był ?Nauczyciel w karykaturze?.

Obchody Dnia Edukacji Narodowej Równolegle w hali sportowej toczyła się rywalizacja pomiędzy zespołami nauczycieli i słuchaczy w piłce nożnej, przeciąganiu liny oraz slalomie z elementami koszykówki. Po zaciętych i obfitujących w zabawne sytuacje zmaganiach, nie zważając na dzisiejsze święto, zwycięstwo odniosły drużyny słuchaczy.

(14.10.08)