Jubileuszowo po raz 10.

Data publikacji 14.06.2011

Na obiektach strzeleckich UKS Tarcza odbyły się jubileuszowe X Krajowe Zawody Służb Mundurowych o Puchar Komendanta Głównego Policji. Szkoła Policji była współorganizatorem zawodów.

Jubileuszowo po raz 10. Na obiektach strzeleckich UKS Tarcza odbyły się jubileuszowe X Krajowe Zawody Służb Mundurowych o Puchar Komendanta Głównego Policji.

Szkoła Policji była współorganizatorem zawodów. Uczestniczyła w nich rekordowa liczba 30 drużyn. Na starcie stanęli najlepsi strzelcy reprezentujący wszystkie służby mundurowe. Jubileuszowo po raz 10. Nie kolor munduru decydował jednak o zajętym miejscu, lecz celne oko, opanowanie i pewna ręka. Najlepsza w tej konfrontacji okazała się drużyna Szkoły Policji w Pile w składzie Andrzej Kwiatkowski, Adam Zieleniewski, Włodzimierz Wieczorek, zdobywając Puchar Komendanta Głównego Policji. W zawodach startowały dwie nasze drużyny: reprezentacja Szkoły i reprezentacja ZS NSZZ Policjantów.

Końcowe wyniki w klasyfikacji drużynowej ukształtowały się następująco:

-  SP Piła 696
  -  BOR 688
  -  KWP Katowice 684
  -  SP Słupsk 640
  -  KWP Poznań 603

Jubileuszowo po raz 10. Klasyfikacja indywidualna:

-  Grzegorz Orłowski? BOR ? 259
  -  Adam Zieleniewski ? SP Piła ? 254
  -  Andrzej Kwiatkowski ? SP Piła ? 254
  -  Adam Hetman ? KWP Katowice ? 250
  -  Bogdan Leśniak ? BOR ? 248
  -  Piotr Salomonik ? SP Słupsk ? 248
Jubileuszowo po raz 10. Jubileuszowo po raz 10. Jubileuszowo po raz 10. Jubileuszowo po raz 10.

(10.10.08)