SKLEROZA w Szkole

Data publikacji 14.06.2011

Są pełni życia i radości. Ich spotkania na próbach, przy kawie i ciastkach wypełnione są śmiechem i atmosferą serdecznej przyjaźni, która ich łączy. Nic dziwnego, po prostu kochają to, co robią.

SKLEROZA w Szkole Są pełni życia i radości. Ich spotkania na próbach, przy kawie i ciastkach wypełnione są śmiechem i atmosferą serdecznej przyjaźni, która ich łączy. Nic dziwnego, po prostu kochają to, co robią. SKLEROZA w Szkole To widać i słychać w ich monologach, skeczach i piosenkach, gdy występują na scenie.

Mowa o kabarecie SKLEROZA z pilskiego Klubu Seniora ZACISZE, SKLEROZA w Szkolektóry ponownie zagościł w naszej Szkole, tym razem z przedstawieniem pt. ?Sanatorium?, ukazującym zabawne perypetie kuracjuszy jednego z pobliskich uzdrowisk. Spektakl został wspaniale przyjęty, a jego wykonawcy otrzymali owacje na stojąco, serdeczne podziękowania i pamiątkowy medal od komendanta Szkoły.

SKLEROZA w Szkole SKLEROZA w Szkole SKLEROZA w Szkole SKLEROZA w Szkole

(10.10.08)