Październikowa rewizyta

Data publikacji 14.06.2011

Jeszcze nie tak dawno, w blasku czerwcowego słońca, odwiedziliśmy ich razem z kompanią 6. Były wspólne zabawy sportowe, mnóstwo radości i mecz piłki nożnej. Kiedy odjeżdżaliśmy, obiecali nam, że spotkamy się ...

Październikowa rewizyta Jeszcze nie tak dawno, w blasku czerwcowego słońca, odwiedziliśmy ich razem z kompanią 6. Były wspólne zabawy sportowe, mnóstwo radości i mecz piłki nożnej. Kiedy odjeżdżaliśmy, obiecali nam, że spotkamy się jeszcze na piłkarskim boisku. Osobami, u których gościliśmy wówczas w letnie popołudnie, byli wychowankowie i nauczyciele z Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Pile. Wczoraj gościliśmy ich u nas.

Zanim doszło do sportowych zmagań, zwiedzili i poznali historię Szkoły i jej budynku. Obejrzeli sale tematyczne: narkotykową, broni i pierwszej pomocy, szkolną bibliotekę i Galerię AKWARIUM. Poznali również zawartość walizki kryminalistycznej oraz wykonali pamiątkową daktyloskopię. W auli zaś, nasi goście mieli okazję posłuchać szkolnego zespołu AWANS, który miał tam właśnie próbę i zaśpiewał specjalnie dla nich kilka piosenek.

Następnie młodzież, oglądając po drodze tor przeszkód i policyjny radiowóz, przybyła do hali sportowej, w której rozegrano mecz piłkarski pomiędzy wychowankami placówki a drużyną złożoną ze słuchaczy (w tym jednej przedstawicielki płci pięknej) kompani 4.

Mecz profesjonalnie poprowadziła post. Katarzyna Rapaz kompanii 1. Przy gorącym dopingu publiczności, zaciętej rywalizacji i rzutach karnych, wygrana przypadła drużynie gości, która wynikiem 2:8 pokonała reprezentację Szkoły. Serdecznie gratulujemy młodym piłkarzom i obiecujemy rewanż.

Październikowa rewizyta Październikowa rewizyta Październikowa rewizyta Październikowa rewizyta

(09.10.08)