Wolontariusze w szpitalu

Data publikacji 14.06.2011

Wczorajsze popołudnie słuchacze kompanii I spędzili w Szpitalu Specjalistycznym w Pile. Odwiedzili tam dzieci przebywające na oddziale dziecięcym. Pragnąc, choć w małej części, zrekompensować małym ...

Wolontariusze w szpitalu Wczorajsze popołudnie słuchacze kompanii I spędzili w Szpitalu Specjalistycznym w Pile. Odwiedzili tam dzieci przebywające na oddziale dziecięcym. Pragnąc, choć w małej części, zrekompensować małym pacjentom ich ból i cierpienie, jakie przeżywają w związku z chorobą, Wolontariusze w szpitalu słuchacze kompanii I przekazali około dwudziestu pozycji książkowych, wzbogacając oddziałową biblioteczkę dla najmłodszych, z której korzystają dzieci w ramach nauki i zabawy. W szpitalnej świetlicy można było usłyszeć w tym dniu bajki dla najmłodszych, takie jak: ?Kotka i psotka?, ?Paweł i Gaweł?, ?Nad Morzem?, ?Krasnoludki są na świecie? i wiele innych, które czytali dzieciom słuchacze.

Mając na uwadze zainteresowanie dzieci Policją, nie obyło się także bez krótkiej prelekcji na temat służby, umundurowania i wyposażenia policjanta.

Wolontariusze w szpitalu Wolontariusze w szpitalu Wolontariusze w szpitalu Wolontariusze w szpitalu

(08.10.08)