Najtwardsi

Data publikacji 14.06.2011

XII Bieg o Nóż Komandosa przeszedł do historii. Impreza, organizowana przez Wojskowy Klub Biegacza ?Meta? przy 1 Pułku Specjalnym Komandosów w Lublińcu, została rozegrana w nowej lokalizacji ? na terenie ...

Najtwardsi XII Bieg o Nóż Komandosa przeszedł do historii. Impreza, organizowana przez Wojskowy Klub Biegacza ?Meta? przy 1 Pułku Specjalnym Komandosów w Lublińcu, została rozegrana w nowej lokalizacji ? na terenie Ośrodka Harcerskiego w Lublińcu Kokotku. Pierwsza konkurencja dwudniowych zmagań, to Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych. Po pokonaniu 13 kilometrowej trasy, kończącej się stromym 300 metrowym podbiegiem, w gronie 234 zawodników, którzy ukończyli bieg, znalazło się 4 reprezentantów Szkoły Policji w Pile:

107. Roman Powolny ? 01:07:20 (9 w rywalizacji policjantów),
   121. Mateusz Pałys ? 01:08:30 (11 w rywalizacji policjantów),
   160. Bolesław Pertek ? 01:13:16 (14 w rywalizacji policjantów),
   182. Mariusz Podgórski ? 01:16:23 (17 w rywalizacji policjantów).