Na pozór

Data publikacji 14.06.2011

Korupcja, zachowanie korupcjogenne, zachowanie nieetyczne a korupcja? Na pozór wszyscy wiemy, co to jest i wiemy jakie zachowanie jest korupcją. Czy wszystko jest jednak tak pewne? Dzisiaj wątpliwości w tym ...

Na pozór Korupcja, zachowanie korupcjogenne, zachowanie nieetyczne a korupcja? Na pozór wszyscy wiemy, co to jest i wiemy jakie zachowanie jest korupcją. Czy wszystko jest jednak tak pewne? Dzisiaj wątpliwości w tym zakresie rozwiewała por. SG Justyna Biedniak z Centralnego Ośrodka Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie.

Zrealizowane w Szkole Policji w Pile warsztaty szkoleniowe "Strategie przeciwdziałania korupcji" były adresowane do policjantów i pracowników Policji. W ich trakcie poruszono zagadnienia związane z analizą mechanizmów korupcyjnych oraz zmianą postaw wobec korupcji.

Na pozór Na pozór Na pozór Na pozór

(26.09.08)