Trzy dwudziestki

Data publikacji 14.06.2011

20 lat w policyjnym mundurze to zaiste kawałek historii. A trzy takie historie? W ostatnich dniach zaszczytny jubileusz obchodziło trzech naszych kolegów: podinsp. Wojciech Thiel, starszy wykładowca ...

Trzy dwudziestki 20 lat w policyjnym mundurze to zaiste kawałek historii. A trzy takie historie? W ostatnich dniach zaszczytny jubileusz obchodziło trzech naszych kolegów: Trzy dwudziestki podinsp. Wojciech Thiel, starszy wykładowca Wydziału Metodyki i Organizacji Szkolenia, kom. Zbigniew Małecki ? młodszy wykładowca Zakładu Taktyki Postępowań Przygotowawczych oraz asp. szt. Włodzimierz Wieczorek ? młodszy wykładowca Zakładu Taktyki i Technik Interwencji. Na wtorkowym spotkaniu były wspomnienia, ciepłe słowa i chwila refleksji. Pamiątkowe medale wręczyli i gratulacje złożyli Komendant Szkoły Policji w Pile mł. insp. Jerzy Powiecki i Zastępca Komendanta insp. Witold St. Majchrowicz. Życzymy powodzenia!

Trzy dwudziestki Trzy dwudziestki Trzy dwudziestki Trzy dwudziestki

(19.09.08)