Wrzesień, czyli idzie nowe

Data publikacji 14.06.2011

Nadszedł wrzesień, a wraz z nim dla wielu uczniów rozpoczął się czas wypełniony książkami, lekcjami i zgłębianiem nowych wiadomości. W kolejny edukacyjny etap swojego życia wkraczają także ...

Wrzesień, czyli idzie nowe Nadszedł wrzesień, a wraz z nim dla wielu uczniów rozpoczął się czas wypełniony książkami, lekcjami i zgłębianiem nowych wiadomości. W kolejny edukacyjny etap swojego życia wkraczają także uczniowie dwóch pierwszych klas o profilu policyjnym z zaprzyjaźnionego Zespołu Szkół nr 2 im. KEN w Pile, którzy odwiedzili naszą Szkolę.

Goście obejrzeli sale oględzinowe, poznali zawartość walizki kryminalistycznej, a nasi wykładowcy przybliżyli kwestie związane ze służbą policyjną. Uczniowie mogli także wysłuchać historii dotyczącej budynku i mieszczącej się w nim Szkoły. Następnie młodzież zwiedziła najnowszą wystawę w Galerii AKWARIUM, obejrzała aulę z zabytkowymi witrażami oraz szkolną bibliotekę, w której niegdyś mieścił się najbezpieczniejszy bank w Polsce.

Wrzesień, czyli idzie nowe Wrzesień, czyli idzie nowe Wrzesień, czyli idzie nowe Wrzesień, czyli idzie nowe

(16.09.08)