Sportowe emocje

Data publikacji 13.06.2011

Emocje wcale nie mniejsze niż podczas meczu Wisła - Barcelona towarzyszyły turniejowi halowej piłki nożnej, który rozgrywany był w środowe popołudnie. Do rywalizacji stanęło sześć ...

Sportowe emocje Emocje wcale nie mniejsze niż podczas meczu Wisła - Barcelona towarzyszyły turniejowi halowej piłki nożnej, który rozgrywany był w środowe popołudnie. Do rywalizacji stanęło sześć 10-osobowych reprezentacji poszczególnych kompanii oraz reprezentacja kadry. Dla tych ostatnich był to etap przygotowań przed rozpoczynającymi się niedługo rozgrywkami miejskiej ligi amatorskiej i udziałem w Międzynarodowych Mistrzostwach Szkół i Ośrodków Szkolenia Policji, które odbędą się w dniach 17-18 października w Słupsku.

Sportowe emocje Było w tym turnieju prawie wszystko, co towarzyszy zawodom w tej najpopularniejszej wśród naszych słuchaczy dyscyplinie sportu - głośny doping kibiców, wspaniałe strzały, parady bramkarzy, mecze rozstrzygane seriami rzutów karnych. Sportowe emocje Niewątpliwą atrakcją zawodów była - pani sędzia - słuchaczka kompanii 1 post. Katarzyna Rappa, która w swojej sędziowskiej karierze "przegwizdała" już 500 meczy. Pani sędzia dawała sobie doskonale radę z rozemocjonowanymi zawodnikami podejmując szybkie i trafne decyzje.

Sportowe emocje W wyniku zaciętej rywalizacji zwyciężyła drużyna kompanii 5 pokonując w finale rzutami karnymi (3:1) kompanię 1. W meczu o trzecie miejsce drużyna kadry wygrała z reprezentacją kompanii 4 (3:1). W turnieju wzięły również udział reprezentacje kompanii 2 (dwie drużyny - SZZPK i OR) i kompanii 3. Zwycięska drużyna otrzymała upominki w postaci sprzętu sportowego ufundowane przez Zarząd Szkolny NSZZ Policjantów, a wszystkie drużyny pamiątkowe dyplomy.

Sportowe emocje Sportowe emocje Sportowe emocje Sportowe emocje

(28.08.08)