Królowie życia

Data publikacji 13.06.2011

"Królowie życia" Kombi, "Nie płacz Ewka" zespołu Perfect, "Chce tu zostać" Farby, to tylko niektóre utwory, które zagrał zespół AWANS specjalnie dla słuchaczy odchodzącej ze Szkoły kompanii 6...

Królowie życia "Królowie życia" Kombi, "Nie płacz Ewka" zespołu Perfect, "Chce tu zostać" Farby, to tylko niektóre utwory, które zagrał zespół AWANS specjalnie dla słuchaczy odchodzącej ze Szkoły kompanii 6, podczas, "popołudnia niespodzianek". Kompanii wyjątkowej, bo aktywnie uczestniczącej w życiu Szkoły, udzielającej się w kulturze i wolontariacie. Wystarczy wspomnieć wspólne akcje oddawania krwi, działania w ramach programu ?Profilaktyka a Teatr? (PaT), wizyty w szpitalach i w pilskiej Wielofunkcyjnej Placówce Opiekuńczo - Wychowawczej.Podczas koncertu wszyscy mogli prześledzić działania kompanii 6, oglądając specjalnie przygotowaną prezentację multimedialną złożoną z ponad 300 zdjęć -aż łza się w oku kręci.

Królowie życia Kolejną niespodziankę była projekcja filmu pt. "Dokonać wyboru", w którym w ramach PaT-u świetnie zagrali słuchacze kompanii 6. Za swoją grę młodzi aktorzy otrzymali pamiątkowe nagrania i ogromne brawa. Burzą oklasków, fanfarami i upominkami, zostali także nagrodzeni post. Anna Fercho - znakomita wokalistka o silnym głosie oraz post. Mateusz Manaj ? wszechstronnie uzdolniony, gitarowy wirtuoz i świetny perkusista, oboje członkowie AWANSU z kompanii 6. Otrzymali oni również ciepłe podziękowania od kierownika zespołu - nadkom. Jacka Słońskiego oraz menagera Anny Fons. Jak to często w życiu bywa, coś się kończy i... coś się zaczyna, dlatego, ten wspaniały koncert, był nie tylko pożegnaniem, ale też powitaniem nowych kompanii w murach Szkoły. Z pewnością i oni, tak jak przybyła do nas w styczniu, a teraz odchodząca kompania 6, już wkrótce napiszą swoje dzieje, bo jak mawiał Jim Morrison "Każdy dzień jest podróżą przez historię".

Królowie życia Królowie życia Królowie życia Królowie życia

(21.08.08)