AWANS dla Marii

Data publikacji 13.06.2011

Recitalem szkolnego zespołu AWANS, rozpoczął się koncert ?Od Marysi do Marii?, otwierający uroczyste obchody święta wszystkich Pilanek o tym pięknym imieniu. Impreza została ...

AWANS dla Marii Recitalem szkolnego zespołu AWANS, rozpoczął się koncert ?Od Marysi do Marii?, otwierający uroczyste obchody święta wszystkich Pilanek o tym pięknym imieniu. Impreza została zorganizowana z inicjatywy słuchaczki pilskiego oddziału Uniwersytetu III wieku ? Marii Andrzejewskiej. Uroczystość odbyła się pod patronatem Prezydenta Miasta Piły Zbigniewa Kosmatki oraz Wyższej Szkoły Biznesu w Pile.

AWANS dla Marii Mimo, że AWANS, ze względu na ?długi weekend? wystąpił w okrojonym składzie, zagrali i zaśpiewali: post. Elwira Domańska i post. Tomasz Jedliński, oboje z uzdolnionej kompanii I, to jak zwykle spotkał się owacją na widowni. Z głośników popłynęły największe hity Ireny Jarockiej, Hanny Banaszak, Nataszy Zylskiej i Krzysztofa Krawczyka. Tym niezwykłym dniem Marie i Marysie udowodniły, że mimo deszczu można cieszyć się znakomitą pogodą ducha.

AWANS dla Marii AWANS dla Marii AWANS dla Marii AWANS dla Marii

(18.08.08)